KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti.´ya (Bu metinde "Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti." olarak kullanılacaktır) aittir.

Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://artim.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://artim.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret eden ve Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Artım Alüminyum Metal ve Plast. San. Tic. Ltd. Şti.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi